fbpx
Przejdź do treści

dla firm i klientów indywidualnych

WARSZTATY KREATYWNOŚCI

Kreatywność to kompetencja przyszłości. Dobra wiadomość: wbrew obiegowym opiniom – można się jej nauczyć. Można też ją rozwijać. Chcesz znajdować nowe rozwiązania w biznesie? Z większą łatwością generować pomysły? Pisać ciekawsze teksty? Komunikować, wzbudzając zainteresowanie odbiorców?

1. Rozmowa wstępna

W trakcie telefonicznej rozmowy wstępnej zdefiniujemy obszary w Twoim biznesie, na które chcesz spojrzeć z nowej perspektywy, ustalimy wspólnie zakres pracy na warsztatach i czas ich trwania.

2. Program warsztatów

Program warsztatów konstruuję w odniesieniu do rozmowy wstępnej i Twoich potrzeb – tak, by techniki kreatywne, które weźmiemy na warsztat były dopasowane do wyzwań przed którymi stoi Twój biznes.

3. Kreatywna rozgrzewka

Kreatywna rozgrzewka przygotowuje do głównej części warsztatów. Metody, które poznasz w jej trakcie przydadzą Ci się nie tylko na warsztatach, ale zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała/potrzebował pobudzić kreatywne myślenie. 

4. Warsztat biznesowy

W części głównej warsztatu, korzystając z technik kreatywnego myślenia, które poznasz i ćwiczeń, w których uruchomisz kreatywne myślenie pracujemy z Twoimi konkretnymi wyzwaniami biznesowymi. W finale wspólnie uporządkujemy wygenerowane pomysły – wykorzystamy i techniki ich wstępnej selekcji, tworząc wartościowy zasób, z którego będziesz mógł korzystać w przyszłości.

 

KSZTAŁTUJ KOMPETENCJĘ PRZYSZŁOŚCI

Rozwiń kreatywność – indywidualnie
i w zespole

Warsztaty kreatywności to inwestycja w rozwój kompetencji niezbędnej w zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie VUCA, w którym funkcjonujemy. Przydadzą się nie tylko pracownikom działów obsługi klienta, marketingu i indywidualnym twórcom, ale wszystkim tym, którzy
w świecie ciągłej zmiany chcą uniknąć paraliżu i kreatywnie odpowiadać na wyzwania biznesowej rzeczywistości. Dzięki udziałowi w warsztatach:

Rozpoznasz i nauczysz się wykorzystywać własny twórczy potencjał

Zidentyfikujesz własne zasoby,
z których możesz korzystać
w procesie kreatywnego myślenia
i dowiesz się, jak efektywnie je wykorzystywać.

Poznasz i nauczysz się stosować w praktyce techniki kreatywnego myślenia

Biorąc udział w warsztatach uzupełnisz swoją biznesową skrzynkę z narzędziami – poznasz techniki i metody kreatywnego myślenia, które przydadzą się nie tylko na warsztatach, ale przede wszystkim – w codziennej pracy.

Poznane techniki zastosujesz do pracy nad własnymi wyzwaniami biznesowymi

A skoro o Twojej codzienności mowa – w trakcie warsztatów będziemy pracować również nad konkretnymi wyzwaniami biznesowymi, z którymi się mierzysz – tak, byś mogła/mógł już w trackie warsztatów zacząć przekładać wiedzę na praktykę.

Nauczysz się domykać proces kreatywny tak, by przynosił jak najwięcej korzyści

Domykanie procesu kreatywnego to etap tak samo ważny jak kreatywna rozgrzewka i generowanie rozwiązań. To dzięki właściwemu domknięciu procesu będziesz wiedziała/wiedział, jak wykorzystać jego efekty w praktyce, dokonać selekcji pomysłów i zacząć wdrażać je w życie.

Poznasz szybkie metody pobudzania kreatywności

Potrzebne jest rozwiązanie, a pomysłów - jak na złość - brak? Znasz to? Każdy z nas miewa takie momenty. Jak sobie wtedy pomóc? W trakcie warsztatów poznasz kreatywne boostery – do wykorzystania zawsze, gdy będzie potrzebować kreatywnego wsparcia.

1630265900545

Na czym bazuję?

moje doświadczenie, z którego możesz skorzystać

W pracy z klientami przeszłam po wszystkich szczeblach – od konsultanta ds. obsługi klienta, przez account managera do kierownika i menadżera projektów. Ponad 14 lat doświadczeń, zdobywanych krok po kroku, pozwala mi dziś odpowiadać w prowadzonych szkoleniach i warsztatach na potrzeby zróżnicowanych grup docelowych. Pomagam OSWOIĆ SPRZEDAŻ tym, którzy w sprzedaży stawiają pierwsze kroki i tym, którzy mają już za sobą wiele sprzedażowych doświadczeń, ale dbają o to, by wzbogacać swój warsztat.

Przez kilka lat jako trenerka kreatywności byłam związana z międzynarodowym programem rozwoju kreatywności Odyssey of The Mind® . Kompetencje kreatywne rozwijałam pracując w biznesie i kulturze – teraz wykorzystuje swój warsztat i doświadczenie, by pomagać firmom i indywidualnym twórcom rozwijać kreatywność w biznesie.

GALLUP® CliftonsStrenghts

1. Strateg

2. Odkrywczość

3. Zbieranie

4. Intelekt

5. Wizjoner

Insights Discovery®

Motywator Inspirator

wsparcie zespołów

Porozmawiajmy o warsztatach

Opowiedz mi o potrzebach Twoich i Twojego zespołu i porozmawiajmy o tym, co możemy wspólnie zdziałać.

WYCENA warsztatów USTALANA INDYWIDUALNIE
  • Każde warsztaty dopasowuję w do potrzeb konkretnej grupy, uwzględniając specyfikę branży i wyzwań komunikacyjnych, z jakimi się mierzy. Program warsztatów konstruuję po rozmowie z Tobą i – jeśli tylko dasz mi taką możliwość – krótkich rozmowach z Twoim zespołem.
  • Zadzwoń lub napisz do mnie, by porozmawiać o szczegółach.

CHCESZ ZAREZERWOWAĆ TERMIN WARSZTATÓW?
masz pytania dotyczące warsztatów?

Napisz do mnie
lub zadzwoń

M: edyta@oswoicsprzedaz.pl | T: +48 793 310 490

Copyright © 2021. Oswoić Sprzedaż